Hakkımızda

Hakkında

Bölek Hukuk Bürosu, 01 Mayıs 2003 tarihinde Orbay Bölek tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Büromuz kuruluşundan itibaren gösterdiği etkin, özenli, çözüm odaklı ve dinamik çalışmalar sonucunda kısa sürede hızlı bir gelişim göstermiş olup, halen çok sayıda yerli ve yabancı şirketin sürekli hukuk danışmanlığını yapmakta ve ayrıca, özel hukukun her alanında dava takip etmektedir. Bölek Hukuk Bürosu, çalışmalarını Ticaret ve Şirketler Hukuku, Borçlar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Rekabet Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Vergi Hukuku konularında yoğunlaştırmıştır.

Müvekkillerimiz arasında; Dış Ticaret, Enerji, Perakende, İlaç, Tıbbi Cihazlar, Kozmetik, Yazılım, Reklamcılık, Bilgi Teknolojileri, Telekomünikasyon, Atıkların Geri Dönüşümü ve Çevre Teknolojileri, Gayrimenkul, Tekstil başta olmak üzere pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren orta ve büyük ölçekli yerli ve yabancı sermayeli şirketler bulunmaktadır.

Hukuk Büromuz, müvekkillerimizin faaliyet gösterdiği sektörlerdeki koşulları da analiz ederek iş hayatının gerçeklerine uygun, ihtiyacı karşılayacak hukuki çözümler sunmak için çalışmakta ve her bir müvekkili ile uzun yıllara dayanan ilişkiler tesis etmeyi esas almaktadır. Taraflar arasındaki anlaşmazlıkları, etik değerlerimizden ve kalite standartlarımızdan ödün vermeden, en kısa sürede ve yargılamaya gerek kalmaksızın, müvekkillerimizin beklentilerine uygun hukuki çözümlere ulaştırmak ise büromuzun öncelikli hedefini oluşturmaktadır.